עונת המנויים 2018-2019

נפתחה ההרשמה לעונת המנויים 2018-2019

על העונה

תזמורת סימפונט רעננה מעניקה במה לכישרונות הישראלים הגודשים את עולם המוסיקה, בכל תפקיד אפשרי – מנגנים מובילים בתזמורות בעלות שם בינלאומי, דרך מנצחים צעירים וכריזמטיים, ועד סולנים המופיעים על הבמות הגדולות בעולם.

אלישע אבס ונמרוד דויד פפר יגישו קונצרט על טהרת מוצרט. גיא בראונשטיין ינצח על תכנית וינאית ובמרכזה החלילנית גילי שוורצמן. גלעד קרני המכהן כוויולן ראשי באופרה הגרמנית של ברלין, יבצע יצירות שנכתבו במיוחד לכלי זה, בניצוח מנהלה המוסיקלי של הסימפונט, עומר מ. ולבר.

עוד צפויה לנו "שוברטיאדה" שבמרכזה חמישיית דג השמך הנודעת, המאחדת את טובי המוסיקאים הישראלים המצליחים בעולם. קונצרט מסקרן במיוחד יגישו האחים גרלייסאמר, הפסנתרן והמנצח דויד והכנר והזמר מיכאל – שניהם נמצאים על קו התפר בין הקלאסי, הרוק הבלוז והג'אז.

 "סימפוניה לשלום",  יצירה השוזרת יחדיו מנטרות טיבטיות בעיבוד אורן קול, הוזמנה לראשונה מהסימפונט על ידי  ה-Albagnano Healing Meditation Center  בלאגו מג'ורה, לומברדיה ותבוצע לראשונה בארץ בהשמעת בכורה. בקונצרט נוסף יתארח גם ההרכב הצעיר "דואו ירושלים" המשלב באופן ייחודי את מיתרי הנבל עם קולו הצרוד והחושני של הסקסופון.

קרן הדר תגיש מבחר משיריו של וויל.  צפויה לנו גם סוויטה מסקרנת של שירי תיאטרון עברי בהלחנתו, בעיבודו ובניצוחו של יונתן כנען ובהשתתפות אתי וקנין. שתי יצירות מקהלתיות אהובות, הרקוויאם של פורה והמיסה בסול מאת שוברט, בהשתתפות מקהלת הקיבוץ הארצי ובניצוח יובל בן עוזר, חגיגת שירים עבריים לציון סוף השנה האזרחית בניצוח דוד זבה, והקונצרט המסורתי של זוכי כיתות האמן בתל-חי, בניצוח קרן קגרליצקי.

עומר מ. ולבר יוסיף ויגיש מסע וירטואוזי ברחבי העולם, עם נגני המנדולינה יקי ראובן וכרמן סימון, ועם זמרת הסופרן אנה סקיבינסקי. עומר ישוב וינצח על קונצרט סיום העונה, ובו הסימפוניה החמישית של צ'ייקובסקי. עוד בקונצרט, בכורה עולמית מאת חיים פרמונט, לפי כתביו של ר' נחמן מברסלב.

סימפונט רעננה מאחלת לכם עונה של הפתעות ומפגשים מוסיקליים צבעוניים ונוגעים ללב.